powrót na

Bez kręcenia o przebiegach w samochodach. Moto Rozkminka Adama Klimka – odc. 1

15.09.2022 Przeczytasz w < 1 min.
Udostępnij:

Co wybrać? Miejskie auto z niskim przebiegiem czy limuzynę, która ma 360 tysięcy kilometrów na liczniku? To dylemat wielu Polaków, którzy zastanawiają się nad kupnem samochodu używanego.

Kupując auto powinieneś dopasować go do własnych potrzeb. Mały silnik benzynowy nie jest dobry do jazdy autostradą, z kolei silnik Diesla nie sprawdzi się w mieście. 

– Nie zawsze też przebieg odzwierciedla stan techniczny samochodu – podkreśla Adam Klimek, mechanik samochodowy, ambasador marki Bidcar. – Wiele aut z dużym przebiegiem jest regularnie serwisowana, są one bezpieczne i w pełni mobilne.

Każdy kupujący powinien wiedzieć, że zakup Audi, Mercedesa czy BMW z 200 tysiącami kilometrów na liczniku nie jest problemem. Ale i w takim wypadku możemy myśleć, że ktoś „kręcił” przy przebiegu. Jest na to sposób. Dobry fachowiec zweryfikuje stan licznika po podłączeniu komputera i sprawdzeniu wielu szczegółów. 

W tym może wam pomóc bidcar.pl, nowy serwis który ma pełną bazę wiedzy dla kupujących, ale też darmowe raporty o stanie samochodu wystawionego na sprzedaż. 

Udostępnij:

Polecane dla Ciebie