Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura (23% VAT)
Cena wywoławcza
39 300,00 PLN
Nr aukcji
RM6MY
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 14.12.2023
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
VOLKSWAGEN
Model
Golf VII 17-20
Wersja
Golf VII 1.4 TSI BMT Comfortline
Rok produkcji
2017
Salon Polska
Nie
Przebieg
140630 km
Paliwo
Benzyna
Norma emisji
EURO 6
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 395 cm3
Moc silnika
125.12 KM / 92 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Szary
Masa własna
1241 kg
Data pierwszej rej.
2017-11-28
Termin badania tech.
2024-12-12
Polisa OC
2024-11-20
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag 6 sztuk (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód, kurtyny powietrzne)
Airbag kierowcy
Airbag kierowcy i pasażera
Airbag kolan kierowcy
Airbag pasażera
Alarm
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
100 - 100 μm
2
Drzwi przednie lewe
60 - 100 μm
3
Próg lewy
40 - 50 μm
4
Słupek środkowy lewy
50 - 50 μm
5
Drzwi tylne lewe
70 - 90 μm
6
Błotnik tylny lewy
80 - 90 μm
7
Błotnik tylny prawy
80 - 80 μm
8
Drzwi tylne prawe
70 - 100 μm
9
Próg prawy
40 - 40 μm
10
Słupek środkowy prawy
30 - 30 μm
11
Drzwi przednie prawe
70 - 90 μm
12
Błotnik przedni prawy
80 - 90 μm
13
Pokrywa przednia
180 - 250 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
14
Słupek przedni lewy
50 - 70 μm
15
Słupek przedni prawy
30 - 40 μm
16
Dach
70 - 80 μm
17
Pokrywa/klapa
70 - 80 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | NOKIAN TYRES205/55 R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | HANKOOK VENTUS PRIME 2205/55 R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | NOKIANTYRES205/55 R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | HANKOOK VENTUS PRIME 2205/55 R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Koło zapasowe |
|---|
Potwierdź sprzedaż pojazdu
VOLKSWAGEN Golf VII 17-20 Golf VII 1.4 TSI BMT Comfortline
Nr aukcji: RM6MY
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?40 010,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
VOLKSWAGEN Golf VII 17-20 Golf VII 1.4 TSI BMT Comfortline
Nr aukcji: RM6MY
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
