Dane aukcji
Sprzedający
Osoba prywatna
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Umowa kupna-sprzedaży
Cena wywoławcza
24 580,00 PLN
Nr aukcji
RWJX5
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 27.01.2024
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
OPEL
Model
Astra IV Sedan 12-19
Wersja
Astra IV 1.4 T LPG Active
Rok produkcji
2016
Salon Polska
Nie
Przebieg
233307 km
Paliwo
Benzyna/gaz
Norma emisji
EURO 6
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 364 cm3
Moc silnika
140 KM / 103 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Tak
Nadwozie
Sedan
Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5
Kolor
Niebieski
Masa własna
1503 kg
Data pierwszej rej.
2016-03-24
Termin badania tech.
2024-04-14
Polisa OC
2024-12-01
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag 6 sztuk
ASR
Czujniki parkowania - tył
Czujnik niskiego ciśnienia w oponach
Elektryczne szyby, tył
ESP
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | nie dotyczy |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
81 - 94 μm
2
Drzwi przednie lewe
126 - 139 μm
3
Próg lewy
41 - 48 μm
4
Słupek środkowy lewy
40 - 49 μm
5
Drzwi tylne lewe
123 - 131 μm
6
Błotnik tylny lewy
90 - 119 μm
7
Błotnik tylny prawy
81 - 115 μm
8
Drzwi tylne prawe
113 - 235 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
9
Próg prawy
39 - 59 μm
10
Słupek środkowy prawy
42 - 50 μm
11
Drzwi przednie prawe
123 - 135 μm
12
Błotnik przedni prawy
85 - 89 μm
13
Pokrywa przednia
60 - 87 μm
14
Słupek przedni lewy
39 - 50 μm
15
Słupek przedni prawy
39 - 45 μm
16
Dach
68 - 89 μm
17
Pokrywa/klapa
98 - 128 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | BarumPolaris 3205/60R16 |
| Bieżnik | 4,5 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | BarumPolaris 3205/60R16 |
| Bieżnik | 4,8 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | BarumPolaris 3205/60R16 |
| Bieżnik | 5,2 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | BarumPolaris 3205/60R16 |
| Bieżnik | 4,6 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
OPEL Astra IV Sedan 12-19 Astra IV 1.4 T LPG Active
Nr aukcji: RWJX5
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?24 680,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
OPEL Astra IV Sedan 12-19 Astra IV 1.4 T LPG Active
Nr aukcji: RWJX5
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
