Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura (23% VAT)
Cena wywoławcza
20 000,00 PLN
Nr aukcji
26YKQD
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 19.07.2024
Dane pojazdu
Kategoria
Dostawcze do 3,5t
Marka
FIAT
Model
Ducato 33 MultiJet Power Euro 6 2287ccm - 177KM 3,3t 16-19
Wersja
Ducato 33 MJ L2
Rok produkcji
2017
Salon Polska
Tak
Przebieg
685657 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
EURO 6
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Przestrzeń ładunkowa - wys.
1920 cm
Przestrzeń ładunkowa - szer.
1820 cm
Przestrzeń ładunkowa - dł.
2700 cm
Rodzaj zabudowy
Furgon
Poj. silnika
2 287 cm3
Moc silnika
177 KM / 130 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Tak
Nadwozie
Podwozie, kabina podwójna
Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
6
Kolor
Biały
Masa własna
2200 kg
Ładowność
110 kg
Rozstaw osi
cm
Data pierwszej rej.
2017-12-27
Termin badania tech.
2024-03-08
Polisa OC
2024-12-26
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
3
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag kierowcy
Antena na dachu
ASR
El. podnoszenie szyb, przód
Fartuchy przeciwbłotne przednie
Felgi stalowe 16
Wyposażenie dodatkowe
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Auto 7 osobowe , pierwszy rząd 3 osoby , drugi rząd 4 osoby
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | niesprawne - Brak możliwości sprawdzenia |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | nie dotyczy |
Uwagi dodatkowe
Ostatnie serwisowanie 2022/2023:
1. Wymiana sprzęgła.
2. Wymiana alternatora.
3. Olej filtry kpl i świece.
4. Klocki hamulcowe i płyn hamulcowy.
Faktury na serwisowanie są do wglądu.
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
60 - 60 μm
2
Drzwi przednie lewe
60 - 60 μm
3
Próg lewy
50 - 60 μm
4
Słupek środkowy lewy
60 - 70 μm
5
Drzwi boczne lewe
- μm
6
Ściana boczna lewa
40 - 50 μm
7
Ściana boczna prawa
50 - 60 μm
8
Drzwi boczne prawe
50 - 60 μm
9
Próg prawy
40 - 50 μm
10
Słupek środkowy prawy
50 - 70 μm
11
Drzwi przednie prawe
60 - 60 μm
12
Błotnik przedni prawy
60 - 70 μm
13
Pokrywa przednia
60 - 60 μm
14
Słupek przedni lewy
40 - 50 μm
15
Słupek przedni prawy
50 - 50 μm
16
Dach
- μm
17
Drzwi tylne lewe
50 - 50 μm
18
Drzwi tylne prawe
50 - 60 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | BarumVanis2215/75 r 16c |
| Bieżnik | 5,32 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | brak możliwości odczytu |
| Bieżnik | brak możliwości odczytu |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | BarumSnovanis 2215/75 r 16c |
| Bieżnik | 4,91 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | UniroyalSnowmax 3215/75 r 16c |
| Bieżnik | 6,52 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
Fiat Ducato L4H2 2.3 MultiJet 177KM 7 Osobowy
Nr aukcji: 26YKQD
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?28 400,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
Fiat Ducato L4H2 2.3 MultiJet 177KM 7 Osobowy
Nr aukcji: 26YKQD
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
