Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura (23% VAT)
Cena wywoławcza
26 004,00 PLN
Nr aukcji
RX2PV
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 23.02.2024
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
DACIA
Model
Sandero 16-21
Wersja
Sandero Stepway 0.9 TCe Laureate S&S LPG
Rok produkcji
2017
Salon Polska
Nie
Przebieg
68047 km
Paliwo
Benzyna/gaz
Norma emisji
EURO 6
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
898 cm3
Moc silnika
90 KM / 66 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Szary
Masa własna
1120 kg
Data pierwszej rej.
2018-01-31
Termin badania tech.
2025-02-02
Polisa OC
2025-01-31
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Airbag - 4 sztuki (czołowe poduszki kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód)
Czujniki parkowania - tył
El. podnoszenie szyb, przód
ESP
Immobilizer
Klimatyzacja
Lakier metalik
Lusterka boczne regulowane elektrycznie i ogrzewane
Wyposażenie dodatkowe
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Instalacja Gazowa
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (ciepły silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
114 - 134 μm
2
Drzwi przednie lewe
132 - 135 μm
3
Próg lewy
43 - 46 μm
4
Słupek środkowy lewy
47 - 49 μm
5
Drzwi tylne lewe
134 - 136 μm
6
Błotnik tylny lewy
125 - 128 μm
7
Błotnik tylny prawy
124 - 127 μm
8
Drzwi tylne prawe
128 - 131 μm
9
Próg prawy
44 - 46 μm
10
Słupek środkowy prawy
38 - 45 μm
11
Drzwi przednie prawe
123 - 127 μm
12
Błotnik przedni prawy
130 - 137 μm
13
Pokrywa przednia
125 - 128 μm
14
Słupek przedni lewy
76 - 81 μm
15
Słupek przedni prawy
65 - 68 μm
16
Dach
131 - 135 μm
17
Pokrywa/klapa
123 - 128 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | MichelinEnergi Saver205/55 R16 91V |
| Bieżnik | 5 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | MichelinEnergi Saver205/55 R16 91V |
| Bieżnik | 6,5 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | MichelinEnergi Saver205/55 R16 91V |
| Bieżnik | 5 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | MichelinEnergi Saver205/55 R16 91V |
| Bieżnik | 7 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
DACIA Sandero 16-21 Sandero Stepway 0.9 TCe Laureate S&S LPG
Nr aukcji: RX2PV
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?28 100,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
DACIA Sandero 16-21 Sandero Stepway 0.9 TCe Laureate S&S LPG
Nr aukcji: RX2PV
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
