Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura z marżą
Cena wywoławcza
14 525,00 PLN
Nr aukcji
8QG49
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 12.10.2022
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
SKODA
Model
Octavia II Kombi 08-13
Wersja
Octavia 1.4 TSI Ambiente
Rok produkcji
2009
Salon Polska
Nie
Przebieg
194112 km
Paliwo
Benzyna
Norma emisji
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 390 cm3
Moc silnika
122 KM / 90 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Kombi
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Szary
Masa własna
1340 kg
Data pierwszej rej.
2009-10-06T11:24:21.499+02:00
Termin badania tech.
2023-10-06T11:24:21.500+02:00
Polisa OC
2022-11-05
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
ABS
Airbag 6 sztuk
ASR
Czujniki parkowania - tył
Dach suwany, elektryczny
EBV - elektroniczny rozdział sił hamowania
El. podnoszenie szyb, przód
ESP
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
98 - 111 μm
2
Drzwi przednie lewe
106 - 129 μm
3
Próg lewy
96 - 132 μm
4
Słupek środkowy lewy
80 - 107 μm
5
Drzwi tylne lewe
103 - 131 μm
6
Błotnik tylny lewy
103 - 136 μm
7
Błotnik tylny prawy
147 - 770 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
8
Drzwi tylne prawe
109 - 122 μm
9
Próg prawy
95 - 112 μm
10
Słupek środkowy prawy
72 - 109 μm
11
Drzwi przednie prawe
106 - 124 μm
12
Błotnik przedni prawy
96 - 104 μm
13
Pokrywa przednia
92 - 119 μm
14
Słupek przedni lewy
80 - 145 μm
15
Słupek przedni prawy
74 - 105 μm
16
Dach
108 - 135 μm
17
Pokrywa/klapa
89 - 119 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | ContinentalAllSeasonContact195/65R15 91T |
| Bieżnik | 5,5 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | ContinentalAllSeasonContact195/65R15 94H |
| Bieżnik | 6,5 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | ContinentalAllSeasonContact195/65R15 91T |
| Bieżnik | 5,5 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | ContinentalAllSeasonContact195/65R15 94H |
| Bieżnik | 6,5 mm |
| Koło zapasowe |
|---|
Potwierdź sprzedaż pojazdu
SKODA Octavia II Kombi 08-13 Octavia 1.4 TSI Ambiente
Nr aukcji: 8QG49
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?17 400,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
SKODA Octavia II Kombi 08-13 Octavia 1.4 TSI Ambiente
Nr aukcji: 8QG49
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
