Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura z marżą
Cena wywoławcza
21 804,00 PLN
Nr aukcji
RMJE6
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 9.12.2022
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
SKODA
Model
Fabia III Kombi 14-18
Wersja
Fabia 1.4 TDI Ambition
Rok produkcji
2018
Salon Polska
Tak
Przebieg
132780 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 422 cm3
Moc silnika
KM / 77 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Kombi
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Szary
Masa własna
1176 kg
Data pierwszej rej.
2018-04-16T14:33:00+02:00
Termin badania tech.
2023-04-14T14:33:00+02:00
Polisa OC
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS - system zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania
Airbag 6 sztuk (poduszki czołowe kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód, kurtyny powietrzne)
ASR - system optymalizacji przyczepności podczas przyspieszania
Czujniki parkowania - tył
El. podnoszenie szyb, przód i tył
ESP - system stabilizacji toru jazdy
Felgi aluminiowe 15" z ogumieniem
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | nieprawidłowy (zimny silnik) - Rozruch za pomocą urządzenia rozruchowego |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
110 - 140 μm
2
Drzwi przednie lewe
210 - 300 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
3
Próg lewy
80 - 120 μm
4
Słupek środkowy lewy
50 - 70 μm
5
Drzwi tylne lewe
310 - 1500 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
6
Błotnik tylny lewy
140 - 250 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
7
Błotnik tylny prawy
130 - 150 μm
8
Drzwi tylne prawe
100 - 120 μm
9
Próg prawy
150 - 260 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
10
Słupek środkowy prawy
100 - 600 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
11
Drzwi przednie prawe
100 - 120 μm
12
Błotnik przedni prawy
130 - 180 μm
13
Pokrywa przednia
140 - 150 μm
14
Słupek przedni lewy
140 - 160 μm
15
Słupek przedni prawy
150 - 180 μm
16
Dach
100 - 140 μm
17
Pokrywa/klapa
90 - 140 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | PIRELLICINTURATO P6185/60R15 84H |
| Bieżnik | 5 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | PIRELLICINTURATO P6185/60R15 84H |
| Bieżnik | 4 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | PIRELLICINTURATO P6185/60R15 84H |
| Bieżnik | 5 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | PIRELLICINTURATO P6185/60R15 84H |
| Bieżnik | 4 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
SKODA Fabia III Kombi 14-18 Fabia 1.4 TDI Ambition
Nr aukcji: RMJE6
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?26 900,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
SKODA Fabia III Kombi 14-18 Fabia 1.4 TDI Ambition
Nr aukcji: RMJE6
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
