Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Umowa kupna-sprzedaży
Cena wywoławcza
4 828,50 PLN
Nr aukcji
8DODZ
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 12.06.2023
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
OPEL
Model
Meriva A 06-10
Wersja
Meriva 1.3 CDTI Enjoy
Rok produkcji
2007
Salon Polska
Nie
Przebieg
214106 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
EURO 4
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 248 cm3
Moc silnika
KM / 55 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Inny kolor
Masa własna
kg
Data pierwszej rej.
2007-07-26T10:05:00+02:00
Termin badania tech.
2023-12-29T10:05:00+01:00
Polisa OC
2024-04-30
Książka serwisowa
brak
Instrukcja obsługi
brak
Ilość kluczyków
1
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag - 4 sztuki
El. podnoszenie szyb, przód i tył
ESP
Felgi aluminiowe 15" z ogumieniem
Fotel kierowcy z mechaniczną regulacją wysokości
Hak holowniczy składany
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | nie dotyczy |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
100 - 100 μm
2
Drzwi przednie lewe
100 - 110 μm
3
Próg lewy
80 - 100 μm
4
Słupek środkowy lewy
80 - 90 μm
5
Drzwi tylne lewe
110 - 120 μm
6
Błotnik tylny lewy
120 - 130 μm
7
Błotnik tylny prawy
240 - 390 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
8
Drzwi tylne prawe
160 - 210 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
9
Próg prawy
90 - 100 μm
10
Słupek środkowy prawy
90 - 100 μm
11
Drzwi przednie prawe
120 - 130 μm
12
Błotnik przedni prawy
100 - 110 μm
13
Pokrywa przednia
90 - 100 μm
14
Słupek przedni lewy
100 - 120 μm
15
Słupek przedni prawy
130 - 160 μm
16
Dach
90 - 100 μm
17
Pokrywa/klapa
90 - 90 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | LaufennG Fit195/65R15 |
| Bieżnik | 4 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | LaufennG Fit195/65R15 |
| Bieżnik | 5 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | LaufennG Fit195/65R15 |
| Bieżnik | 4 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | LaufennG Fit195/65R15 |
| Bieżnik | 5 mm |
| Koło zapasowe |
|---|
Potwierdź sprzedaż pojazdu
OPEL Meriva A 06-10 Meriva 1.3 CDTI Enjoy
Nr aukcji: 8DODZ
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?4 828,50 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
OPEL Meriva A 06-10 Meriva 1.3 CDTI Enjoy
Nr aukcji: 8DODZ
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
