Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura z marżą
Cena wywoławcza
7 981,80 PLN
Nr aukcji
8D9M0
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 2.09.2022
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
HYUNDAI
Model
i20 12-15
Wersja
i20 1.1 CRDi Comfort
Rok produkcji
2013
Salon Polska
Nie
Przebieg
179231 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 120 cm3
Moc silnika
75 KM / 55 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Czerwony
Masa własna
1080 kg
Data pierwszej rej.
2013-07-18T15:44:06.377+02:00
Termin badania tech.
2023-07-22T15:44:06.379+02:00
Polisa OC
Książka serwisowa
brak
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag 6 sztuk (poduszki czołowe kierowcy i pasażera, boczne poduszki - przód, kurtyny powietrzne)
El. podnoszenie szyb, przód i tył
ESP
Fotel kierowcy z manualną regulacją wysokości
Immobilizer
Kierownica skórzana
Wyposażenie dodatkowe
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Czujniki parkowania - tył
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (ciepły silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
135 - 150 μm
2
Drzwi przednie lewe
120 - 140 μm
3
Próg lewy
90 - 105 μm
4
Słupek środkowy lewy
85 - 90 μm
5
Drzwi tylne lewe
230 - 280 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
6
Błotnik tylny lewy
280 - 1050 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
7
Błotnik tylny prawy
130 - 140 μm
8
Drzwi tylne prawe
130 - 140 μm
9
Próg prawy
105 - 120 μm
10
Słupek środkowy prawy
90 - 100 μm
11
Drzwi przednie prawe
140 - 155 μm
12
Błotnik przedni prawy
130 - 140 μm
13
Pokrywa przednia
135 - 155 μm
14
Słupek przedni lewy
110 - 135 μm
15
Słupek przedni prawy
120 - 140 μm
16
Dach
120 - 805 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
17
Pokrywa/klapa
290 - 315 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | sunfull mnieall season sf-983 as195/60 R15 |
| Bieżnik | 3,0 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | sunfullall season sf-983 as196/60 R15 |
| Bieżnik | 5,0 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | sunfullall season sf-983 as195/60 R15 |
| Bieżnik | 3,0 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | stalowa |
| Model opony | sunfullall season sf-983 as195/60 R15 |
| Bieżnik | 5,0 mm |
| Koło zapasowe |
|---|
Potwierdź sprzedaż pojazdu
HYUNDAI i20 12-15 i20 1.1 CRDi Comfort
Nr aukcji: 8D9M0
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?15 700,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
HYUNDAI i20 12-15 i20 1.1 CRDi Comfort
Nr aukcji: 8D9M0
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
