Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura z marżą
Cena wywoławcza
31 871,00 PLN
Nr aukcji
052ED
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 9.11.2022
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
CITROEN
Model
C3 16-20
Wersja
C3 1.2 PureTech GPF Feel
Rok produkcji
2019
Salon Polska
Nie
Przebieg
87597 km
Paliwo
Benzyna
Norma emisji
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 199 cm3
Moc silnika
KM / 61 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Szary
Masa własna
1010 kg
Data pierwszej rej.
2020-01-17T19:54:00+01:00
Termin badania tech.
2023-01-16T19:54:00+01:00
Polisa OC
2023-09-29
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag 6 sztuk: czołowe i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne
Citroen Connect Radio DAB z 7-cal ekra dotykowym,z 6 głosnik Bluetooth i Mirror Screen,usb mini jack
Czujniki parkowania - tył
Dźwignia zmiany biegów z tworzywa, mieszek ze skaju
El. podnoszenie szyb, przód
ESP
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
90 - 100 μm
2
Drzwi przednie lewe
90 - 120 μm
3
Próg lewy
60 - 60 μm
4
Słupek środkowy lewy
60 - 70 μm
5
Drzwi tylne lewe
90 - 110 μm
6
Błotnik tylny lewy
80 - 100 μm
7
Błotnik tylny prawy
100 - 110 μm
8
Drzwi tylne prawe
90 - 100 μm
9
Próg prawy
70 - 70 μm
10
Słupek środkowy prawy
70 - 90 μm
11
Drzwi przednie prawe
80 - 100 μm
12
Błotnik przedni prawy
90 - 90 μm
13
Pokrywa przednia
90 - 100 μm
14
Słupek przedni lewy
60 - 60 μm
15
Słupek przedni prawy
60 - 60 μm
16
Dach
120 - 130 μm
17
Pokrywa/klapa
100 - 100 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | MichelinPrimacy205/55R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | Michelin Primacy205/55R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | MichelinPrimacy205/55R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | MichelinPrimacy205/55R16 |
| Bieżnik | 6 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
CITROEN C3 16-20 C3 1.2 PureTech GPF Feel
Nr aukcji: 052ED
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?36 100,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
CITROEN C3 16-20 C3 1.2 PureTech GPF Feel
Nr aukcji: 052ED
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
