Dane aukcji
Sprzedający
Firma
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Faktura z marżą
Cena wywoławcza
89 875,00 PLN
Nr aukcji
RWYZK
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 2.02.2023
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
BMW
Model
Seria 7 [F01, F02] 12-15
Wersja
740d xDrive
Rok produkcji
2013
Salon Polska
Nie
Przebieg
223296 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
2 993 cm3
Moc silnika
313 KM / 230 kW
Skrzynia biegów
Automatyczna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Sedan
Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5
Kolor
Czarny
Masa własna
2190 kg
Data pierwszej rej.
2013-02-19T20:09:00+01:00
Termin badania tech.
2023-03-10T20:09:00+01:00
Polisa OC
2024-01-31
Książka serwisowa
brak
Instrukcja obsługi
brak
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Active Protection
Airbag 8 sztuk
Aktywna wentylacja foteli przednich
Aktywne fotele przednie
Aktywne zagłówki z przodu
Alarm
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (zimny silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
80 - 110 μm
2
Drzwi przednie lewe
80 - 100 μm
3
Próg lewy
40 - 50 μm
4
Słupek środkowy lewy
30 - 50 μm
5
Drzwi tylne lewe
70 - 110 μm
6
Błotnik tylny lewy
70 - 90 μm
7
Błotnik tylny prawy
61 - 74 μm
8
Drzwi tylne prawe
90 - 100 μm
9
Próg prawy
28 - 60 μm
10
Słupek środkowy prawy
20 - 50 μm
11
Drzwi przednie prawe
90 - 110 μm
12
Błotnik przedni prawy
80 - 90 μm
13
Pokrywa przednia
70 - 110 μm
14
Słupek przedni lewy
84 - 120 μm
15
Słupek przedni prawy
47 - 62 μm
16
Dach
70 - 100 μm
17
Pokrywa/klapa
70 - 80 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | Hankookventus s1 evo3245/40/ZR20 |
| Bieżnik | 6,5 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | ContinentalConti Sport Contact3275/35/ZR20 |
| Bieżnik | 3 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | Hankookventus s1 evo3245/40/ZR20 |
| Bieżnik | 6,5 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | aluminiowa |
| Model opony | Continental Conti Sport Contact3275/35/ZR20 |
| Bieżnik | 3 mm |
Potwierdź sprzedaż pojazdu
BMW Seria 7 [F01, F02] 12-15 740d xDrive
Nr aukcji: RWYZK
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?92 000,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
BMW Seria 7 [F01, F02] 12-15 740d xDrive
Nr aukcji: RWYZK
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
