Dane aukcji
Sprzedający
Osoba prywatna
Lokalizacja
Forma sprzedaży
Umowa kupna-sprzedaży
Cena wywoławcza
13 004,00 PLN
Nr aukcji
0YJX9
Raport rzeczoznawcy
Data oględzin: 3.12.2023
Dane pojazdu
Kategoria
Samochody osobowe
Marka
AUDI
Model
A3 Sportback 04-08
Wersja
A3 2.0 TDI Ambiente
Rok produkcji
2006
Salon Polska
Nie
Przebieg
290134 km
Paliwo
Diesel
Norma emisji
EURO 4
Normy emisji spalin Euro
Platforma aukcyjna samochodów używanych Bidcar.pl jako pierwsza w Polsce informuje jaką normę emisji spalin spełnia każde sprzedawane auto. To ważne, bo już w przyszłym roku duże polskie miasta wprowadzą strefy czystego transportu.
Czytajwięcej
Poj. silnika
1 968 cm3
Moc silnika
140 KM / 103 kW
Skrzynia biegów
Manualna
Pojazd serwisowany
Nie
Nadwozie
Hatchback
Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5
Kolor
Czarny
Masa własna
0 kg
Data pierwszej rej.
2006-03-21
Termin badania tech.
2024-11-20
Polisa OC
2024-06-03
Książka serwisowa
jest
Instrukcja obsługi
jest
Ilość kluczyków
2
Wyposażenie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
4/5 zagłówki
ABS
Airbag 6 sztuk
Czujniki parkowania - tył
ESP - układ stabilizacji toru jazdy
El. podnoszenie szyb, przód i tył
Felgi aluminiowe 17" z ogumieniem
Fotele przednie ogrzewane
Stan techniczny
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
Jazda próbna
| Silnik - rozruch | prawidłowy (ciepły silnik) |
|---|---|
| Silnik - praca | prawidłowy |
| Skrzynia biegów | prawidłowa |
| Zawieszenie | prawidłowe |
| Układ hamulcowy | prawidłowy |
| Układ kierowniczy | prawidłowy |
| Klimatyzacja, ogrzewanie | sprawne |
| Otwieranie szyb | sprawne |
| Radioodtwarzacz | sprawne |
| Wycieraczki | sprawny |
| Spryskiwacze | prawidłowy |
| Centralny zamek | sprawne |
| Czujniki parkowania | sprawne |
Uwagi dodatkowe
Błotnik przedni lewy delikatnie zagięty.
Grubość lakieru
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
1
Błotnik przedni lewy
108 - 149 μm
2
Drzwi przednie lewe
107 - 155 μm
3
Próg lewy
114 - 116 μm
4
Słupek środkowy lewy
66 - 77 μm
5
Drzwi tylne lewe
108 - 170 μm
6
Błotnik tylny lewy
167 - 182 μm
7
Błotnik tylny prawy
122 - 236 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
8
Drzwi tylne prawe
111 - 171 μm
9
Próg prawy
42 - 76 μm
10
Słupek środkowy prawy
102 - 109 μm
11
Drzwi przednie prawe
116 - 157 μm
12
Błotnik przedni prawy
111 - 156 μm
13
Pokrywa przednia
139 - 159 μm
14
Słupek przedni lewy
80 - 87 μm
15
Słupek przedni prawy
80 - 87 μm
16
Dach
145 - 216 μm
Co mówi grubość lakieru
- 200-300 mikronów - powtórne lakierowanie. Niekoniecznie po wypadku. Dodatkowa warstwa lakieru mogła pojawić się jeszcze w fabryce lub u dealera, który usuwał uszkodzenia powstałe podczas transportu.
- 300-500 mikronów - naprawa blacharska z użyciem niewielkiej ilości szpachli
Pokaż więcej
17
Pokrywa/klapa
90 - 122 μm
Ogumienie
Zweryfikowane
przez rzeczoznawcę
przez rzeczoznawcę
| Felga - przednia lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | brak możliwośći sprawdzenia |
| Model opony | GT RadialWinter Pro2 sport225/45R17 94v |
| Bieżnik | 5,4 mm |
| Felga - tylna lewa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | brak możliwośći sprawdzenia |
| Model opony | GT RadialWinter Pro2 sport225/45R17 94v |
| Bieżnik | 5,4 mm |
| Felga - przednia prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | brak możliwośći sprawdzenia |
| Model opony | GT RadialWinter Pro2 sport225/45R17 94v |
| Bieżnik | 5,7 mm |
| Felga - tylna prawa | |
|---|---|
| Rodzaj felgi | brak możliwośći sprawdzenia |
| Model opony | GT RadialWinter Pro2 sport225/45R17 94v |
| Bieżnik | 5,7 mm |
| Koło zapasowe |
|---|
Potwierdź sprzedaż pojazdu
AUDI A3 Sportback 04-08 A3 2.0 TDI Ambiente
Nr aukcji: 0YJX9
Czy potwierdzasz sprzedaż pojazdu?13 004,00 PLN
Już po sprzedaży pojazdu zapłacisz 290 PLN dla Bidcar za raport rzeczoznawcy.
Potwierdź rezygnację ze sprzedaży pojazdu
AUDI A3 Sportback 04-08 A3 2.0 TDI Ambiente
Nr aukcji: 0YJX9
Czy na pewno chcesz zrezygnować ze sprzedaży pojazdu?
Jeżeli teraz zrezygnujesz, już nigdy nie wystawisz tego samochodu na Bidcar.
Wystąpił błąd. Ta aplikacja może przestać odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.
PRZEŁADUJ STRONĘ
🗙
Trwa ponowne łączenie z usługą ...
Wystąpił problem z połączeniem z usługą ! Prosimy o odświeżenie strony.
Połączenie z serwerem zostało odrzucone !
